Breadcrubs

Passalig Nedir? Nasıl Çalışır?

Passalig , futbolu erişilebilir ve daha çekici hale getiren güçlü bir platformdur. Türkiye’deki en iyi halı sahalara organizasyon alt yapısına ait firmadır.Her gün gerçekleşen maçlarda seçtiğiniz bir saha veya rakiple size profesyonel atmosferde maç heyecanı yaşamanızı sağlar. Maçların Full Hd özetleri , golleri , fotoğrafları , istatistikleri ve maç sonu basın toplantıları ve canlı skor özelliği kendinizi tam bir futbol yıldızı olarak hissedeceksiniz. Hep aynı takımla oynamaktan ve saha aramaktan sıkılmadınız mı ? Bunu sizin için biz çözeriz

Passalig , futbolu erişilebilir ve daha çekici hale getiren güçlü bir platformdur..Her gün gerçekleşen maçlarda seçtiğiniz bir saha veya rakiple size profesyonel atmosferde maç heyecanı yaşamanızı sağlar. Maçların Full Hd özetleri , golleri , fotoğrafları , istatistikleri ve maç sonu basın toplantıları ve canlı skor özelliği kendinizi tam bir futbol yıldızı gibi hissedeceksiniz.Hep aynı takımla oynamaktan ve saha aramaktan sıkılmadınız mı ?

Ligimize katılmak ve takım kurmak ücretsizdir. İlk 6 maçta sınırsız misafir oyuncu hakkı bulunur. 7. maçta kadronuzu belirlersiniz. Sitedeki online rezervasyon kısmını kullanarak istediğiniz kadar istediğiniz zaman maç yaparsınız. Halı sahadaki gibi maç oynadıkça ücret ödenir.

Ligimize katılım için son tarih yoktur. Kendine has puan sistemi sayesinde sonradan katılan başarılı takımlarımızın da playofflara katılma şansı bulunur.

Ligimize üyelik çok hızlı gerçekleşmektedir. www.pasliga.com ana sayfadan “üye ol” butonuyla bilgilerinizi doldurup üye olabilir, ardından takım kurabilirsiniz. İlk maçınızı almak için “online maç rezervasyonu” butonunu kullanabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

Takım Kadrosu

Takım kadrosu 12 kişıden oluşur, kadronuzda onaylanmayan futbolcuları oynatamassınız.

Transfer

Transfer sezonu haricinde takımıza başka bir takımda oynamış olan futbolcuyu transfer edemessiniz.

Takım Kaptanı

Takım kaptanı, takım ile ilgili bütün işlemleri yapmaya yetkili kişidir.

Maç Alma

Maçı sadece takim kaptanı alabilir. Taraflardan biri maç saatinde sahada olmaması durumunda 3-0 hukmen malup sayılır.

Yukarı